Ocak 9, 2024 admin

Sigortam Yanımda Mobil Uygulamasıyla Her Şey Kontrol Altında!

Hayatımızda öncelikle kendimizi, sevdiklerimizi ve sahip olduğumuz değerleri koruma ihtiyacı her geçen gün daha da önem kazanıyor. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla geliştirdiğimiz Sigortam Yanımda mobil uygulamamız, sizin için değerli olan her şeyi kontrol altına almanıza yardımcı oluyor.
Sigorta poliçelerinizi yönetmek, ve sigortalarınızı istediğiniz her an görüntülemek artık parmaklarınızın ucunda. Anlık bildirimlerle sigorta vadesi hatırlatmaları alabilir ve acil durumlarda destek almak için uygulamamızı kullanabilirsiniz. Sigortanızın sizlere sunmuş olduğu ek hizmetlere ulaşabilir ve bu hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Hasar anında eş zamanlı olarak asistans hizmeti alabilirsiniz. Tek bir tuşla bize veya sigorta şirketinize ait çağrı merkezine zahmetsize ulaşabilirsiniz. Kasko sigortanız için anlaşmalı oto servislerine, sağlık sigortanız için anlaşmalı sağlık kuruluşlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası, kasko, DASK, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası için online teklif talebinde bulunabilirsiniz.
Sigorta bilgilerinizi bize ulaştırarak sigorta vadeniz dolmadan önce hatırlatma servisimizden faydalanabilirsiniz. Kasko değer listesi, adres kodu (UAVT) sorgulama/doğrulama ve diğer sigorta/hasar sorgulama işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Size uygun sigortayla tanışmak ve hayatınızı daha kolaylaştırmak için uygulamamızı indirebilirsiniz. Sigortam Yanımda mobil uygulaması ile her şey kontrol altında, güvende hissetmek çok daha kolay!
Sigorta ürünleriniz hakkında en son ve en yeni bilgilere sahip olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.